Aktuality

Aplikace Smart4City Parkování nově i ve městě Jičín

Obyvatelé i návštěvníci města Jičín mohou již od 12.6. 2023 nově využít naši mobilní aplikaci Smart4City Parkování pro zaplacení parkovného. Řidiči tak budou mít na nejvíce frekventovaných parkovištích v Jičíně možnost této online formy placení a nemusí nadále hledat drobné. Velkou přednost vidíme v tom, že ať už Vás zdrží cokoliv, můžete čas parkování prodloužit na dálku, aniž byste se museli vracet k platebnímu automatu. Věříme, že i ve městě Jičín si tato aplikace najde své příznivce.


Společnost SPEL, a.s. slaví 33 let

Letos slavíme již 33 let od založení firmy SPEL, a.s.


Rozhovor o chytrých městech na Rádiu Zet

Slovní spojení jako „chytré město“ nebo „smart city“ jsou v poslední době poměrně často slyšet. Mnohdy ale veřejnost netuší, co všechno si pod těmito pojmy představit. O chytrých městech a zejména řešení v dopravě a parkování se v Radiu Zet rozpovídal náš Obchodní ředitel pro Smart City, Jan Holovský.


Navštivte nás na veletrhu SMART CITY TRANSPORT SOLUTIONS v Letňanech

SPEL, a.s. Vás srdečně zve na veletrh s názvem SMART CITY TRANSPORT SOLUTIONS, kde představíme naše technologie Smart4City, které jsou součástí již několika měst. Zároveň bychom rádi zvedli povědomí o dalších produktech formou prezentace a osobního setkání u našeho stánku, kde bude možné vidět některé z našich produktů i fyzicky.


Inteligentní autobusové označníky v Mladé Boleslavi

Město Mladá Boleslav se opět stane o něco chytřejším a přívětivějším. Tentokrát hlavně pro cestující, kteří využívají městskou hromadnou dopravu. Na čtyřech frekventovaných autobusových zastávkách jsme instalovali inteligentní autobusové označníky.