SPEL a.s. je partnerem švýcarské firmy Paradox Engineering SA

V červnu 2016 podepsala firma SPEL a.s. smlouvu o partnerství s firmou Paradox Engineering SA, se sídlem v Novazzano, Švýcarsko.

Podpis smlouvy je pro SPEL a.s. významnou událostí, získává tím přístup k ověřeným technologiím umožňujícím realizovat „smart city„ projekty v oblasti parkování, osvětlení a měření spotřeby energií. SPEL získal zastoupení pro Českou a Slovenskou Republiku a je připraven podporovat v tomto teritoriu partnery, kteří budou chtít tuto technologii použít ve svých projektech.

Paradox Engineering SA,   www.pdxeng.ch, je švýcarská technologická firma, která nabízí výrobky a služby pro „smart city“ a „Industry 4.0“. Technologie používaná touto firmou je založena na              IPv6 / 6LoWPAN otevřeném standardu a je plně kompatibilní s řešením a aplikacemi třetích stran. Byla založena v roce 2005. V květnu 2015 zakoupil Paradox Engineering SA švýcarskou firmu   Tinynode SAwww.tinynode.com, specializovanou na výrobu bezdrátových parkovacích systémů.  V červnu 2015 byla zakoupena japonskou firmou  Minebea Co. Ltd, světovým lídrem ve výrobě vysoce přesných komponentů.

SPEL a.s. realizuje v současné době pilotní projekt parkovacího systému v Kolíně s použitím technologie firmy Tinynode SA. Pokud máte zájem o bližší informace o tomto projektu nebo máte zájem o integraci výrobků této firmy

kontaktujte pana Tomáše Kmenta, tkment@spel.cz,    tel.: 724 704 440.