foto.jpg, 107kB

Servis

Sídlo servisního střediska a dohledového centra je přímo ve firmě SPEL v Kolíně. Servisní činnost lze rozdělit na čtyři části: preventivní údržba, vzdálený dohled, hot-line servis a podpora pro střediska správy a údržby SSÚD.

Vzdálený dohled
Pracovníci servisu mají přehled o celé síti SOS hlásek, kamerách instalovaných naší firmou, technologiích v tunelech a o dalších zařízeních námi spravovaných systémů. Vše je přehledně zobrazeno v jednotné vizualizaci, díky které obsluha vidí stavy jednotlivých zařízení (výpadek napájení, stav baterie, otevření dvířek či porucha komunikace…).

Preventivní údržba
Preventivní údržba neboli profylaxe se provádí pravidelně podle zavedených standardů a norem. Náplní této činnosti je kontrola funkčnosti, údržba a čištění zařízení. Nejpřísnější podmínky pro údržbu mají SOS hlásky, které patří mezi bezpečnostní prvky. Dále údržbě podléhá elektroinstalace, znamení pro provozní informace ZPI a to jak značek s LED diodami, tak i hranolových značek, kamery, technologie v tunelech a další zařízení.

Hot-line servis
Na základě hlášení o poruše, nebo nehodě při které došlo k poškození některého ze zařízení z technologie, vyjíždějí naši pracovníci okamžitě k opravám poškozených zařízení.

Podpora pro střediska správy a údržby:
Servisní středisko funguje také jako podpora pro střediska správy a údržby dálnic (SSÚD), rychlostních silnic SSÚRS a středisek pro tunely a přítunelové oblasti. Tak je možné vzdáleně poradit, diagnostikovat problém či jej přímo odstranit.

 

Proškolené partnerské společnosti

SpolečnostiPartner pro region
Elgava group spol. s.r.o. Praha, Střední, Západní a Severní Čechy

Nuselská 731/90

140 00 Praha 4 – Michle

ELSPOL – Gattnar s.r.o. Severní Morava

Švernova 806/96

709 00 Ostrava – Mariánské Hory

RAISA, spol. s.r.o. Východní a Jižní Čechy

Havlíčkova 822

280 02 Kolín IV

VESELÝ DOPRAVNÍ SIGNALIZACE, s.r.o. Střední a Jižní Morava

Bosonožské náměstí 1/2

642 00 Brno

Kontaktní formulář servisního oddělení

 Telefonní seznam

Fotogalerie

P9240163P1090689P1080736 07P1000821

P1000822IMG-277704